SVATBA V ČERTOUSÍCH

Dvůr Čertousy již dvě desetiletí nabízí venkovní i vnitřní prostory pro svatby všech stylů. Jsme svatební místo jako stvořené pro vyslovení osudového „ano“. Máme k dispozici rozlehlou zahradu s altánem, vnitřní prostory pro svatební obřad, slavnostní hostinu nebo raut a prostornou venkovní terasu. Využijte tedy krásného romantického prostředí dvora Čertousy a nechte si zajistit kompletní svatební servis.

Vše na jednom místě – obřad, hostina, hudba, výzdoba i ubytování pro novomanžele a svatebčany.

Všechny Vaše svatební představy a plány s vámi rádi probereme i osobně při prohlídce celého dvora Čertousy.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat.

+420 605 245 549

hotel@certousy.cz

  Ubytování

  Dvůr Čertousy nabízí pohodové ubytování ve 29 pokojích. Na výběr jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje – Economy, Standard a dvoupodlažní Apartmá, vše s vlastním sociálním vybavením, WC, satelitním TV, telefonem, trezorem a připojením k Wi-Fi. K dispozici jsou 2 speciálně vybavené pokoje pro tělesně postižené. Koupelny jsou vybaveny vanou, fénem a toaletními potřebami. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

  Restaurace

  Restaurace má kapacitu 57 míst, je vhodná k uspořádání společenských setkání, rautů a slavnostních příležitostí. V letním období je hostům k dispozici venkovní posezení s krytou terasou s kapacitou 80 míst, a terasou u rybníka s kapacitou 20 míst. V restauraci se mohou hosté těšit na výjimečné speciality šéfkuchaře, jak z české, tak i z mezinárodní kuchyně. Podáváme snídaně, obědy i večeře.

  Velký sál

  Velký klimatizovaný sál s maximální kapacitou až 130 osob pro konání různých akcí jako jsou svatby, svatební hostiny, oslavy a další společenské akce. Prostor je osvětlený přímým denním světlem, vybavený klimatizací a technickým zázemím. Připojení Wi-Fi je v celém areálu samozřejmostí. Sál je také spojený s terasou. Samozřejmostí je zajištění nejkvalitnějších gastronomických služeb. Kromě vynikající kuchyně také zajistíme hudbu k tanci i poslechu. K dispozici vám bude taneční parket.

  Terasa

  V letním období je hostům k dispozici venkovní krytá terasa s parketem o kapacitě 80 míst, se stany až 120 osob. Velká terasa je oblíbeným místem pro pořádání svatebním hostin s hudbou a doprovodným programem. Podáváme grilované speciality, které kuchaři připravují přímo před Vámi.

  Vinný sklípek

  Jedinečné sklepní prostory k pronájmu pro vaši narozeninovou oslavu, svatbu, rozlučku se svobodou, večírek či jinou životní událost. Pro vaši akci můžeme zajistit doprovodný program formou živého hudebního doprovodu, degustace vín se someliérem a mnoho dalšího. Náš tým vám bude vždy po ruce, aby předvídal všechny Vaše potřeby a poskytl Vám podporu potřebnou k dosažení produktivní atmosféry a úspěšného výsledku.

  Zahrada

  Chloubou dvoru Čertousy je krásná zahrada, kterou je možné využít pro pořádání široké škály akcí – od soukromých oslav, přes svatby, až po koncerty a firemní akce. Nachází se zde altánek pro svatební obřady, které lze uspořádat ve spolupráci s matrikou v Horních Počernicích. S organizací svateb a nejrůznějších eventů máme bohaté zkušenosti, které bychom rádi nabídli i Vám.

  Salonek secese

  Nové krásné prostory v zahradě hotelu Čertousy. Tento salonek je ideálním místem pro Váš svatební obřad. Náš tým se postará o profesionální přípravu a hladký průběh celé akce. Tato místnost s krásným výhledem na celou zahradu zajistí dostatek soukromí a pohodlí pro Váš svatební obřad.

  Podsychrovký rybník

  Novomanželům nabízíme možnost projížďky na lodičce po přilehlém rybníce. Krásná lokace pro romantické fotografování v našem areálu.