Soukromé akce

Oslavte výročíživotní jubileum, narozeniny nebo jinou významnou událost s rodinou i přáteli v krásných prostorách našeho dvoru. Náš tým vám bude vždy po ruce, aby předvídal všechny Vaše potřeby a poskytl Vám podporu potřebnou k dosažení produktivní atmosféry a úspěšného výsledku.

Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 546e-mailem na provozni@certousy.cz nebo přes formulář:

  Zásnuby

  Romantické prostředí dvoru Čertousy je ideálním místem pro žádosti o ruku! Romantická večeře, ubytování v hotelové romantické apartmá vyzdobené květinami a svíčkami? Rádi Vám pomůžeme vše naplánovat a připravit do nejmenšího detailu a bude nám ctí být součástí tak důležitého okamžiku.

  Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 546 nebo e-mailem na provozni@certousy.cz 

  Rozlučka se svobodou

  Rádi Vám pomůžeme uspořádat rozlučku se svobodou, na kterou budoucí nevěsta nebo budoucí ženich nikdy nezapomenou.Pomůžeme Vám s naplánováním zábavy na celý večer!

  Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 546 nebo e-mailem na provozni@certousy.cz

  Grilování na zahradě

  Dvůr Čertousy nabízí jedinečnou příležitost: vyzkoušejte si grilování steaků, klobás a zeleniny na špičkových švýcarských grilech od firmy Dellinger pod vedením zkušeného šéfkuchaře. Užijte si parádní grilovačku s rodinou či přáteli v příjemném prostředí. Rozpalte více chutí!

  Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 549 nebo e-mailem na recepce@certousy.cz