Firemní akce, konference, prezentace

Firmám nabízíme možnost uspořádat v našich prostorách firemní akce, konference, školení, semináře, teambuildingy, výstavy či dražby. Zajistíme Vám nejen profesionální ubytovací a stravovací služby, ale také vymyslíme a zorganizujeme různé outdoorové aktivity a výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí.

Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 546e-mailem na provozni@certousy.cz.

  Nabídka prostor

  Kongresový sál

  Velký klimatizovaný sál o rozměrech 13,2 x 8,7 x 3,3 s maximální kapacitou až 140 osob pro konání různých firemních akcí jako jsou konference, semináře, meetingy, zasedání, workshopy, školení apod.

  Max. kapacita při uspořádání: Divadlo 140, škola 85, mix. divadlo + škola 116, kulaté stoly 70, “T”34, “U”60, “E”70, “I” 32. V rámci konferenčního provozu nabízíme možnost coffeebreaků, lunch/dinnerbuffetu nebo servírovaných menu.

  Klub kavárna

  V prvním patře nad restaurací se nachází krásný prostor k uspořádání menších akcí o rozměrech 8x8m, s maximální kapacitou 45 osob (divadlo 45, škola 30, kulaté stoly 50,”T” 24, “U” 32, “I” 22). K dispozici je audiovizuální technika a rychlé WI-FI připojení. Prostor můžeme variabilně uspořádat na míru vaší akce.

  Konferenční salonky

  4 jednací salónky HS1/HS2, NS1/NS2 s kapacitou od 15 do 20 osob. Salónky jsou jsou ideální pro menší firemní akce, přednášky, obchodní schůzky, prezentace, školení, workshopy. V rámci pronájmů jednacích salónků nabízíme možnost pronájmu technického vybavení. Nabízíme kompletní servis všech služeb potřebných ke kompletnímu zajištění firemních akcí.

  Vinný sklípek

  Jedinečné sklepní prostory k pronájmu pro vaši firemní akci, obchodní jednání, firemní večírek, teambuilding. Pro vaši akci můžeme zajistit doprovodný program formou živého hudebního doprovodu, degustace vín se someliérem a mnoho dalšího. Náš tým vám bude vždy po ruce, aby Vám poskytl podporu potřebnou k dosažení produktivní atmosféry a úspěšného výsledku.

  Salonek Secese

  Nové a exkluzivní prostory v zahradě hotelu Čertousy. Prostor zalitý denním světlem je perfektním místem pro menší firemní a soukromé akce, oslavy, svatby, svatební obřady. Náš tým se postará o profesionální přípravu a hladký průběh celé akce. Tato místnost s krásným výhledem na celou zahradu zajistí dostatek soukromí a pohodlí pro Vaši akci.